יום השוויון 21/3/21

יצירות אישיות ליום השוויון

אתמול, 21 במרץ היה יום השיוויון- היממה שבה היום והלילה שווים באורכם. יום שמכיל בתוכו את האיזון שבעולם, איזון בין ניגודים, בין שני קטבים.
אז מכיוון שאנחנו חוקרים ומתרגלים את המרחב הטיקסי, לכבוד יום השיוויון יצרנו יצירות אישיות. כל שחקן יצר מהלך עם שני קטבים שבחר: זכרי מול ניקבי, חופש מול ביטחון, זרות מול שייכות, קבלה מול נתינה, כיווץ מול הרפיה, היעדר מול נוכחות, פחד מול אמון ועוד…


הטקס כלל את הופעת הקטבים או הניגודים במלוא שונותם וניפרדותם, ומסעם אל עבר קו המשווה – נקודת האיזון בה הם נפגשים ומתאחדים.
היה מרתק ומרומם לחוות את הנקודה החמקמקה, שהיא לא זה או זה ואין בה בהכרח פתרון או העדפה של אחד הקטבים, אלא המקום שבו שניהם שוהים ומתקיימים ביחד, המקום שבו מתקיימת שיחה בין שונים.


מעניין לחוות את ההשראה, שמגיעה מתוך הטבע ומתחברת לכוונה ולעולמו של כל אחד ואחת.
בשעת השקיעה, בדיוק ברגע ההיפוך, התכנסנו עם אורחים כדי להאיר את הרגע המיוחד הזה.
היה מרגש, עוצמתי ושופע ברגעים מלאי קסם.


גם חגגנו יום הולדת לליסה אהובת ליבנו, שותפה ויוצרת מדהימה ומעוררת השראה, שהתמזל מזלה להיוולד ביום האיזון 🙂 תודה שנולדת ליסה.
ותודה ענקית לצוות המופלא שלנו:
Shiry Journo Hans Pallada עדן אוליאל Ditza Meshulam Claudia Dulitchi Nahar-Eliyah Rachel Mendelson Gabriel Raanan Keren Koch Olivier Jost Yaron Sancho Goshen אלן יצחק קוז'ינסקי Nurit Yechieli טלי הירשפלד Lisa Jacobson
הנה טעימה ממה שהיה לנו שם:

השארו מעודכנים לקבלת מידע על כל המופעים והארועים