טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

25/09/19 ב 20:30 - 22:30

שפת ים כינרת בהצגת בכורה בפרדס חנה!

מיזם חברתי תיאטרוני נודד

עשרה שקלים לכסא, עשר קילו קבב, עשרה ימים מים אל ים, עשר בלילה והם לא מכבים את המוסיקה, רק שלא יהיה מלא ערבים/ רוסים/ ערסים/ דוסים,

רק שיהיה לי מקום.
יש מקום לכולם?
מסביב למפה המדמה את הכינרת מוזמן הקהל להיות חלק מתמונות חיות אותם יוצרים השחקנים. הקהל צולל לסצנות שלובשות ופושטות צורה ומציגות מגוון זהויות ארצישראליות שהן תמצית ההווי המקומי.יחד נאבק על המקום הטוב ביותר, נעשה "על האש" ונשיר, נצטופף, נזיע, נצעק נטבול, נאכל הרבה, נכעס הרבה, נאהב הרבה.
שפת ים כינרת היא מיזם חברתי תיאטרלי נודד העוסק בתמצית ההוויה הישראלית ומזמין שחקנים וקהל למפגש סביב הכינרת לחקור את השאלה הכי רלוונטית למציאות הישראלית 2019, כיצד יוצרים מקום לכולם.
שמונה יוצרים רב תחומיים ומוסיקאית בוראים על הבמה את הקרנבל הצבעוני של הזהות הישראלית והצופה נקרא לקחת חלק בהשתייכות למחנה וברגעי ההרמוניה, ברגעים מצחיקים עד דמעות ומדמיעים מאימה.
אנו מביטים במי הימה כמראה למנדלת הזהויות הססגונית הקרויה "אנחנו" שכמו אותה ימה לעיתים היא סוערת ולעיתים מהלך עליה קסם,ומזמינים אתכם לפענח איתנו את שפת ים כינרת כפי שתתגלה באופן חד פעמי מתוך המפגש .

קרדיטים:

יצירה ובימוי: שירי גורנו
יוצרת שותפה ועוזרת במאי: רוני לבנון
שחקנים יוצרים: ליסה ג'יקובסון, קלאודיה דוליצ'י, יהודה נהרי, נתי אורנן, נורית יחיאלי, עדן אוליאל, טלי הירשפלד, דיצה משולם
מוזיקה חיה: עדי לוז
עיצוב סט במה: הנס פלדה
כתיבה: יונתן קונדה
ייעוץ כראוגראפי: אוריין מיכאלי
תלבושות:אורית שפירא
פרויקטורית: גליה בכרך

פרטים

תאריך:
25/09/19
זמן:
20:30 - 22:30
אירוע קטגוריות:
,
אירוע תגיות:
אתר
https://www.eventer.co.il/user/hayadit

מקום

חדר אוכל כפר גליקסון
כפר גליקסון, Israel + מפת גוגל

השארו מעודכנים לקבלת מידע על כל המופעים והארועים